Masové protesty v Itálii proti povinnému očkování, mainstreamová média mlčí

Italie_Pesaro_protesty

Nejméně 50 tisíc odhodlaných Italů protestovalo proti zavádění povinného očkování 8. července 2017 ve městě Pesaro

Desetitisíce znepokojených Italů již od června masově protestují proti návrhu zákona, který zavádí v zemi nejtvrdší politiku povinného očkování vynucovaného tvrdými sankcemi v Evropě. Italové volají po svobodné volbě v očkování, kterou nebudou určovat zkorumpovaní vládní úředníci přímo navázaní na výrobce vakcín. Italové čelí ve své zemi obrovskému náporu prosazování povinného očkování za každou cenu, který perzekvuje všechny italské lékaře, kteří se odvážili kritizovat bezpečnost očkování.

Videoklip z demonstrace ve městě Pesaro 8. července 2017

Návrh zákona, který nyní čeká na schválení Senátem, zavádí v Itálii z dosavadních 4 povinných očkování celých 12 očkování, jde o skokové ztrojnásobení počtu vakcín, které budou muset děti splnit do 6. roku života. Při nesplnění povinnosti čekají rodiče vysoké pokuty, ze kterých se mají vyplácet každý rok, a zákaz vstupu dětí nesplňujících vyžadované očkování do škol.

Velké protesty proběhly v několika městěch Itálie již 3. června na Mezinárodní den poškozených očkováním, další masový protest s účastí více než 15 tisíc Italů se konal v Římě 11. června. Dosud největší demonstrace proběhla 8. července ve městě Pesaro, kde se sešlo minimálně 50 tisíc lidí. Protesty neustávají a Italové jsou odhodlaní bojovat za svá práva až do konce.

Reportáž z demonstrace proti povinnému očkování v Itálii v Římě 11. června 2017 (anglicky)

Itálií to nekončí. Francouzská vláda nedávno oznámila, že v zemi hodlá zvýšit počet povinně očkovaných vakcín ze 3 na 11. Obvyklou zástěrkou ke zvýšení počtu povinně vynucovaných očkování jsou epidemie infekcí, které se přes vysokou proočkovanost nedaří vymýtit, jelikož žádné očkování není stoprocentně účinné. Místo toho, aby řešili problém ne zcela účinných vakcín a nežádoucí reakce u dětí, farmaceutickými koncerny zkorumpovaní vládní úředníci zavádějí ještě tužší očkovací diktaturu a potlačují veškerou oprávněnou kritiku odborné i laické veřejnosti, která nevolá po ničem jiném, než je bezpečné očkování.

Pokud vám není lhostejný osud rodičů v Itálii, kteří bojují v první linii nejen za svoji svobodu v rozhodování o tom, co bude aplikováno do těla jejich dětí, ale i za nás, protože porušování lidských práv v této oblasti probíhá i v ČR vynucováním 9 povinných očkování pro vstup do mateřských škol, dětských skupin, na tábory, zotavovací akce a školy v přírodě, podpořte italské hnutí za svobodu zde.

 

 

 

Reklamy